Hakkımızda

KURUMSAL

İdeal Hipermarketleri

İdeal Hipermarketleri, 6 Eylül 2005 tarihinde Çekmeköy bölgesindeki ilk marketini 400 metrekarelik bir alanda faaliyete geçirerek bölge halkına hizmet etmeye başlamıştır.

15000 çeşit ambalajlı ürünün satıldığı mağazamızda, geniş bir sebze-meyve reyonu yanı sıra, çeşit ve kalitesiyle iddialı taze et ve balık reyonları da yer almaktadır.

“İdeal Alışveriş” sloganı ve kendine has mağaza konsepti ile yola çıkan firmamız kurulduğu günden bu yana kalitesi ve her zaman hesaplı fiyat politikasıyla değerli müşterileri tarafından kabul görmüştür. Mağazamız temiz, düzenli ve müşterilerin kolaylıkla alışveriş yapabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Firmamız sürekli olarak gelişmekte, müşterilerimizin her türlü ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için her türlü hizmeti ve yeniliği kendi bünyesinde uygulamaktadır.

Müşterilerimize ideal.com.tr adresinden sanal  erişim ve alışveriş hizmetini de vermeye sunmaya başlamıştır. İdeal Hipermarketleri, önümüzdeki dönemde mağaza sayısını arttırma noktasında da fizibilite çalışmalarını sürdürmektedir.

DİĞER ŞİRKETLERİMİZ

BALIK YE RESTORANLARI

İdeal Hipermarketleri, açılışından itibaren bünyesinde bulunan taze balık reyonunda bir ilki gerçekleştirerek satın alınan çiğ balığı müşterinin isteği doğrultusunda temizleyip, pişirerek, yenmeye hazır biçimde paket halinde sunmaya başlamıştır. Zaman içerisinde müşterilerin o anda, mağazada balık yiyebilme talebini karşılamış, market yanında oluşturulan mini lokantada BALIK YE balık restoran konsepti ve markasının temelleri atılmıştır.

Pişmiş ya da temizlenmiş çiğ balığı market müşterileri yanı sıra telefon siparişleriyle de, evlere kadar ulaştıran mobilize servis sistemini kuran firmamız, 2007 yılına gelindiğinde yalnızca market satış alanını büyütmekle kalmayıp yeni binasında kurduğu nezih restoranda, iki katıyla 500 metrekareye ulaşan alanı, aynı anda 180 müşteriye hizmet verebilen masa, profesyonel ekibi ve oldukça geniş yelpazede deniz mahsulü yemeğini içeren menüsüyle, BALIK YE markası altında yepyeni bir konsepte imza atmıştır.

Güvenilir ve taze balıkları alışılagelmiş fiyatların çok daha altında sunarak, BALIK YE markası ile yine bölgesine önemli bir değer katan firmamız, BALIK YE restoranları için de yeni şubeler açmayı hedeflemekte bu anlamda fizibilite çalışmalarına devam etmektedir.

www.balikye.com

SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK LTD. ŞTİ.

SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK’ın ana faaliyet konusunu, kültür ve deniz balığı ticareti oluşturmaktadır. Akdeniz, Karadeniz, Ege ve Marmara balıkçıları ve Pınar AŞ’den temin ettiği en kaliteli ve taze balık çeşitlerini İstanbul ve İzmir piyasasında satışa sunmaktadır.

Firmamız halen Migros, Tansaş, Macrocenter ve CarrefourSA mağazalarında 38 şubede taze balık satış reyonlarının işletmeciliğini yürütmektedir.

Türkiye’de ilk kez, evlere kadar pişmiş balık ve deniz ürünleri sunmak üzere hayata geçirilen BALIK YE restoranlarını da kuran firmamız, bu açılardan bakıldığında; sektörün her aşamasında bulunarak tüketiciye ulaşmaktadır.

MİSYONUMUZ

SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK olarak tüketicilere, deniz ürünlerini sezon dışında da istedikleri zamanda ve en sağlıklı şekilde sunmak.

VİZYONUMUZ

“Müşteri Odaklı” bir yaklaşım benimseyen SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK, müşterilerin ihtiyaç ve taleplerinin araştırılması ve talepler doğrultusunda hizmet verilmesini benimseyen bir vizyona sahiptir.

Gelişen dünya standartları ve değişen tüketici talepleri doğrultusunda firmamız, kendisini sürekli olarak geliştirmekte, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için her türlü yeniliği, değişikliği kendi bünyesinde geliştirmektedir.

İLKLERİMİZ - ÖNCÜLÜKLERİMİZ

Faaliyet alanında önde gelen firmalar arasında yer edinen firmamız, bunu gerçekleştirdiği ilkler ve öncülükler ile de kanıtlamaktadır. İşte bunların başlıcaları:

  • SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK, 1985 yılında İstanbul Balık Hali`ne ilk kültür balığı ticaretini getirmiştir.
  • SAĞDIÇLAR BALIKÇILIK, Türkiye’de ilk kez, evlere kadar pişmiş balık ve deniz ürünleri sunmak üzere hayata geçirilen BALIK YE Restoranları oluşumunun temellerini atmıştır.

www.sagdiclar.com